55 232 33 23
a.weglinska@poczta.onet.pl

Zabiegi rewitalizujące

Laser IPL jest dynamicznym, nieinwazyjnym procesem polegającym na zastosowaniu, impulsowego światła, do odmłodzenia skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, w obrębie szyi, dekoltu i rąk.

Efekty zabiegu:


widoczne napięcie i pojędrnienie skory, ujednolicenie kolorytu twarzy i dekoltu napięcie skóry w okolicy oczu i uniesienie skóry górnej powieki zlikwidowanie zmian barwnikowych poprzez ujednolicenie wydzielania nelaniny obkurczenie zmian naczyniowych zwiększenie aktywności fibroblastów, uaktywnienie syntezy kolagenu i elastyny. Fotoepilacja - usunięcie lub znaczna redukcja owłosienia Zalety i wady zabiegów wykorzystujących IPL

Po zabiegu IPL skóra nie będzie miała od razu idealnego kolorytu. Zabiegi IPL fotoodmładzania skóry mogą spowodowań niewielkie jej zaczerwienienie, które utrzymuje się w pierwszej dobie. Jeżeli pacjentka decyduje się na usuwanie pigmentowych zmian, powinna być przygotowana na to, że początkowo owe zmiany przybiorą intensywny kolor. Jednak w ciągu dwóch tygodni przebarwienia skóry powinny zniknąć. Gojenie cery po zabiegu można przyspieszyć. W skórę należy wcierać preparaty z witaminą K lub arniką (wzmocni to ścianki naczyń krwionośnych).

Oxybrazja peeling wodno-tlenowy to najbardziej odkrywcza metoda rewitalizacji skóry, szczególnie polecana dla skór wrażliwych, naczyniowych, alergicznych. Wyzwala efekt naturalnej odbudowy i regeneracji skóry. Zabieg polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu, który przyspiesza budowę włókien kolagenowych i rekonstrukcję naczyń włosowatych, powstrzymuje rozwój trądziku i aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej, która łagodzi stany zapalne, uzupełnia płyny w skórze; Oxybrazja skutecznie usuwa zanieczyszczenia, zaskórniki. Wspomaga leczenie zmian trądzikowych - bakterie beztlenowe wywołujące trądzik pod ciśnieniem tlenu szybko ulegają zniszczeniu.

Wskazanie do zabiegu:


- skóra sucha, odwodniona, łuszcząca się
- szczególnie dla skór wrażliwych, naczyniowych, z rumieniem
- skóra alergiczna
- trądzik różowaty
- skóra palacza
- skóra ze zmianami trądzikowymi
- każdy rodzaj skóry jako preludium do zabiegów pielęgnacyjnych
- zmniejsza łojotok skóry
- wypadanie włosów- leczy łupież i przywraca prawidłowe funkcje mieszków włosowych.

Bio Elektro Peeling to jedyna na świecie, innowacyjna metoda eksfoliacji falami radiowymi, która umożliwia wykonywanie ultra-skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych i regeneracyjnych.

Metoda zapewnia:

- skuteczną eksfoliację
- lifting i wyraźną poprawę owalu twarzy
- spłycanie zmarszczek
- leczenie trądziku
- spłycanie blizn potrądzikowych i rozstępów
- ujędrnianie biustu
- redukcję zaczerwienień blizn
- odmładzanie dłoni

Fale radiowe RF to jedna z najbardziej efektywnych metod odmładzania skóry, która:

- spłyca zmarszczki i poprawia owal twarzy
- dociera do głębszych warstw skóry wywołując efekt diatermii czyli oddziaływania termicznego wpływającego bezpośrednio na wytwarzanie w tkankach ciepła.
- mobilizuje komórki do produkcji kolagenu i elastyny zwiększając gęstość i napięcie skóry
- poprawia cyrkulację krwi, metabolizm komórkowy i koloryt cery
- redukuje zaczerwienienia i przyspiesza procesy regeneracyjne
- Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne oraz te głębiej położone poprawiając ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację
- Podwyższona temperatura pobudza fibroblasty, które rozpoczynają proces tworzenia nowych komórek oraz odbudowy włókien kolagenowych
- Zabieg z użyciem fal radiowych. W nieinwazyjny sposób odbudowuje i regeneruje kolagen oraz pobudza komórki fibroblastów do jego tworzenia, co wpływa na spłycenie zmarszczek.

Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry, następuje poprawa owalu twarzy i kolorytu cery.

Nożyczki liftingujące to absolutna rewolucja, która w zupełnie nieinwazyjny i bezpieczny sposób pozwoli Ci pozbyć się zmarszczek oraz napiąć i ujędrnić skórę. To pierwszy na rynku zabieg, dający tak spektakularne efekty w tak krótkim czasie. Jego formuła opiera się na innowacyjnym wykorzystaniu zdolności skóry do samoregeneracji. Dzięki temu wygląda ona na młodszą, piękniejszą i bardziej wypoczętą. Specjalna formuła zabiegu sprawia, że nie może się z nim równać żaden kosmetyk.

Podczas zabiegu:

- następuje stopniowa odnowa komórek, które z różnych przyczyn uległy destrukcji
- zwiększa się synteza naturalnych budulców skóry: kolagenu i elastyny
- następuje redukcja zmarszczek
- poprawiają się witalność i metabolizm skóry oraz ruch limfy