55 232 33 23
a.weglinska@poczta.onet.pl

Stylizacja rzęs

Metody objętościowe w żadnen sposób nie są zależne od ilości rzęs naturalnych. Aplikacja taka jest lekka, delikatna i komfortowa w noszeniu, a także nie ingeruje w zdrowie i stan rzęs naturalnych.

Wszystko to dzięki stale udoskonalanym technikom aplikacji, które zakładają równomierny rozkład wektorów sił ciężkości w różne strony względem siebie przy zachowaniu odpowiedniego kąta odchylenia. Jest to doskonały sposób na uzupełnianie ubytków rzęs naturalnych oraz na rekonwalescencję rzęs po nieudanych zabiegach przedłużania.

Różnorodność metod,
materiału i technik aplikacji daje możliwość dowolnego zagęszczenia w przypadku rzęs rzadkich, co do tej pory było nieosiągalne przy metodzie 1:1. Do dyspozycji są metody od naturalnego 2-3D, aż po 10D, które wygląda bardziej efektownie. Widok pięknych rzęs pomimo faktu, że wykorzystywana jest znacznie mniejsza ilość kleju niż przy aplikacji jeden do jednego, utrzymuje się dłużej, gdyż mimo utraty jednego z wachlarzy stworzonych z rzęs, reszta rozchodząc się uzupełnia lukę.

Gdy metody objętościowe zdobywały dopiero rynek, bardzo popularne były stylizacje z zastosowaniem luksusowego produktu jakim są naturalne rzęsy z norki syberyjskiej. Cieszyły się zainteresowaniem ze względu na ich lekkość i delikatność. Aktualnie podczas aplikacji wykorzystujemy rzęsy naturalne, jedwabne i kaszmirowe. Stylizację wykonujemy tworząc wachlarze z pojedynczych rzęs lub wykorzystujemy gotowe wachlarze, które są jeszcze delikatniejsze a efekt oszałamiający.

Pielęgnacja przedłużonych rzęs

- przez pierwsze 2 godziny po założeniu należy unikać kontaktu oczu i rzęs z wodą
- przez pierwsze dwa dni nie powinno się pływać, należy unikać gorących parowych kąpieli, mycia twarzy gorącą wodą
- nie można używać mascary na bazie oleju ? jedynie na bazie wody!
- stosować płyn do demakijażu jedynie na bazie wody
- na zaaplikowane rzęsy nie robi się trwałej ondulacji
- nie powinno się stosować zalotki, gdyż może ona połamać rzęsy doklejone i naturalne
- należy pamiętać, aby nie trzeć oczu i rzęs podczas mycia twarzy
- regularne odwiedzanie sauny może powodować ich przedwczesne wypadanie albo ich odkształcanie w kierunkach przeciwnych do kierunku naturalnych rzęs