55 232 33 23
a.weglinska@poczta.onet.pl

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogato płytkowe to rewitalizacja i sposób na łysienie oraz naturalny sposób na biostymulację organizmu Zabieg nazywany wampirzym liftingiem, mezoterapia krwią, która

- działa liftingująco
- stymuluje skórę do regeneracji
- zwiększa elastyczność i napięcie skóry
- poprawia ukrwienie
- wygładza zmarszczki i bruzdy
- przyspiesza procesy gojenia
- przywraca skórze blask

Metoda iniekcji osocza bogatopłytkowego jest popularna od kilku lat. Nie bez powodu! Zabieg ma dużą skuteczność działania.

Z wiekiem skóra traci blask i elastyczność, pojawiają się zmarszczki, bruzdy, przebarwienia. Wynika to ze spowolnienia procesu odnowy komórek - organizm przestaje sobie radzić z samodzielną regeneracją.

Iniekcja osocza bogatopłytkowego stymuluje naturalne zdolności organizmu do regeneracji. Płytki krwi uwalniają czynniki wzrostu, działając jak ?dopalacz? dla komórek. Krwinki płytkowe zawierają szereg niezbędnych do odbudowy skóry czynników, które pobudzają procesy naprawy tkanek, stymulują fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu, wspomagają proces tworzenia naczyń krwionośnych, aktywują komórki macierzyste. Rezultat to widoczne wygładzenie bruzd i zmarszczek oraz wzrost napięcia i elastyczności skóry.

Wskazania
- oznaki starzenia się skóry (zmarszczki, bruzdy, fałdy, niejednolity koloryt, utrata blasku i jędrności)
- skóra wymagająca biostymulacji i odbudowy
- skóra wrażliwa, alergiczna
- skóra naczyniowa, tradzik różowaty
- przyspieszenie gojenia po inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej ( laser, plazma )
- łysienie typu męskiego
- bizny, rozstępy
- trądzik młodzieńczy i wieku dojrzałago

Zabieg przeznaczony także dla alergików oraz osób uczulonych na inne preparaty. Osocze bogatopłytkowe jest obojętne biologicznie, dzięki czemu nie występuje ryzyko reakcji alergicznej.

Zabieg trwa ok. 60 minut.

Stosowanie
Aby uzyskać pożądane efekty, zabiegi osoczem bogatopłytkowym wykonywane powinny być w seriach minimum 4 zabiegów. Zabiegi przeciw wypadaniu włosów można łączyć z zabiegami mezoterapii na wzmocnienie włosów z wykorzystaniem preparatów pobudzających wzrost, np. Dermaheal HL.

Po zabiegu
Mogą być widoczne zaczerwienienia w miejscach wkłucia, które znikają po kilku minutach i są niedostrzegalne pod makijażem. Następnego dnia nie widać żadnych śladów po wykonaniu zabiegu. Zabieg nie niesie ze sobą żadnego ryzyka niebezpiecznych powikłań.

Przeciwwskazania
- choroby krwi
- choroby wirusowe ( HIV, czynne zakażenie WZW B oraz WZW C )
- nowotwory
- ciąża
- laktacja